Ημέρα: 13 Ιουνίου 2021

Posted in Αρχική

Λιβύη: Πάνω από 100 μετανάστες διασώθηκαν από το Πολεμικό Ναυτικό της Τυνησίας

Ανάμεσα στους διασωθέντες ήταν 6 γυναίκες και 4 παιδιά – Όλοι μεταφέρθηκαν από τις τυνησιακές αρχές στο λιμάνι της ΣφαξΠερισσότερα

Copa America, Βραζιλία-Βενεζουέλα 3-0: Πάρτι Νεϊμάρ στην πρεμιέρα – Δείτε τα γκολ

Ο Νεϊμάρ σκόραρε και μοίραζε γκολ στους συμπαίκτες τους στην πρεμιέρα της «Σελεσάο» στο Copa AmericaΠερισσότερα

Posted in Αθλητικά

Με «καυτό»… Giannis το Μιλγουόκι ισοφάρισε σε 2-2 τη σειρά με το Μπρούκλιν

Με ηγέτη τον Γιάννη Αντετοκούνμπο και τον Κάιρι Ίρβινγκ να μπαίνει… στα πιτς πριν το ημίχρονο, το Μιλγουόκι επικράτησε άνετα με 107-96 του Μπρούκλιν στην «Fiserv Forum» και ισοφάρισε σε 2-2 τη σειρά των ημιτελικών της Ανατολής, πριν οι ομάδες δώσουν το επόμενο ραντεβού τους στην έδρα των Νετς αυτή την φορά στις 15 Ιουνίου.Περισσότερα

NBA,Μπακς-Νετς 107-96: Ο… σούπερ Γιάννης και ο τραυματισμός του Ίρβινγκ έφεραν το 2-2 -Δείτε βίντεο

Ο τραυματισμός του Καϊρί Ίρβινγκ άλλαξε τις ισορροπίες στο Game 4 της ημιτελικής σειράς στην Ανατολή – Εντυπωσιακός Γιάννης Αντετοκούνμπο με 34 πόντους και 12 ριμπάουντ στη νίκη των «Ελαφιών» και στην ισοφάριση της σειράςΠερισσότερα

Τα συγχαρητήρια της Πολιτείας στον Τσιτσιπά

Λίγη ώρα μετά τη λήξη του μεγάλου τελικού του Roland Garros, σύσσωμη η πολιτική και πολιτειακή ηγεσία της χώρας απέστειλαν τα δικά τους συγχαρητήρια μηνύματα στον Στέφανο Τσιτσιπά για τη σπουδαία του εμφάνιση, παρά την ήττα από τον Νόβακ Τζόκοβιτς με 3-2 σετ.Περισσότερα